Graag stel ik mezelf kort voor, Luuk Verkooijen eigenaar Bond Cycling, sportfanaat en BYE liefhebber. Mijn sportcarrière begon met wedstrijdzwemmen gevolgd door triatlons en de laatste 20 jaar vooral MTB en racefietsen. Al ruim 20 jaar mag ik sporters begeleiden naar hun doelen door middel van fysieke trainingen, mentale coaching en vele (sport)voedingsadviezen.
Sportvoeding is nog net niet met de paplepel ingegoten maar dat scheelde niet veel. Ik zal nooit vergeten waar ik mee begon naast de boterhammetjes. Op jonge leeftijd werd ik voor een NK tijdens een radio interview gevraagd wat mijn succes was. En wat was mijn antwoord, Dextro tabletten. Alle lof voor mijn ouders en begeleiders die mij van jongs af aan geleerd hebben om zorgvuldig en kritisch met sportvoeding om te gaan. Vele merken, soorten, smaken en inhoud zijn er bij mij letterlijk en figuurlijk doorheen gegaan.
Wat vind ik als sporter en coach nu zo belangrijk?
De sporter in mij begon net als vele met de prioriteit smaak. Als het niet lekker is dan gaat het er ook niet in. Simpel en eerlijk gezegd blijft dat altijd. Als coach ben ik dan ook al lang gestopt met “goede” producten aan te bevelen die men niet lekker vond. In de loop van de jaren vond ik het lastig om een merk te vinden een breed assortiment heeft met kwalitatief goede producten. Voor mij en mijn sporters heb ik de kwaliteit van natuurlijke producten en een breed assortiment gevonden in BYE. Gelukkig begrijpen ze de ervaring van de sporter en de coach want er zijn genoeg smaken en lekker ook.